11 вересня 2021, 20:00.
Bakkara River Party
Київ, Венеціанський Острів, 1
11 вересня 2021, 20:00.
Bakkara River Party
Київ, Венеціанський Острів, 1
Вигравай
Бажаєте отримати квитки на двох на шоу-концерт поп-діви Тіни Кароль? Ловіть шанс стати одним із трьох щасливчиків! Наш Золотий Спонсор – глобальний супутниковий оператор SES – дарує чудову нагоду відчути яскравий післясмак нашої зустрічі Telecom Ukraine 2021 і відвідати справжню шоу програму Тіни Кароль 11 вересня 2021. Концерт відбудеться у Києві на Венеціанському острові у комплексі Bakkara.

Для участі у розіграші необхідно лише заповнити коротку форму нижче. Трьох переможців
буде оголошено 4 вересня 2021 під час урочистої вечірньої церемонії нагородження Telecom Awards 2021 (Red Line Club) за допомогою сервісу Random.org. Кожен переможець отримає у подарунок по два квитки і зможе розділити свою радість з другою половинкою, або з другом чи подругою.

Учасниками розіграшу можуть бути лише учасники Telecom Ukraine 2021, які будуть присутніми під час розіграшу.

Отже, заповнюйте форму та ловіть удачу!
Прізвище та Ім`я
Компанія
E-mail
Телефон
 
SES управляє єдиним у світі багатоорбітальним угрупованням супутників (GEO + MEO) з унікальним поєднанням глобального охоплення і високої продуктивності, в тому числі середньоорбітальних систем O3b з низькою затримкою.
Використовуючи розширену інтелектуальну хмарну мережу, SES може постачати високоякісні рішення для підключення в будь-якому місці на суші, на морі або в повітрі, бувши надійним партнером для провідних світових телекомунікаційних компаній, операторів мобільних мереж, урядів, провайдерів зв'язку і хмарних послуг, мовних компаній, операторів Тб і власників контенту.

SES обслуговує понад 8 400 каналів і має безпрецедентне охоплення більше ніж 361 млн. домогосподарств.
Зворотній зв'язок
Залиште свій номер ми зателефонуємо найближчим часом!  
Made on
Tilda