ІНТЕРНЕТ ПРОВАЙДЕРИ ТА ОПЕРАТОРИ ЗВ'ЯЗКУ
Полюдов Олександр ТОВ "УТЕЛС" Київ
Загребенюк Вадим ПП "Цифрові комунікації" Херсон
Загребенюк Наталія ПП "Цифрові комунікації" Херсон
Кухарук Віталій ТОВ "Інтер-Телеком" Київ
Козяр
Курля
Маслій
Лабунський
Сергієнко
Рубан
Феедорчук
Зима
Меліхова
Бобро
Балашева
Ісаєв
Ісаєва
Арутюнян
Леваненко
Єлісеєв
Коршак
Воронова
Довженко
Котовський
Пономаренко
Пономаренко
Тойб 
Лисюк
Буряк
Домалевський
Рубан
Шпак
Хлюпін
Ганзенко
Білецький
Андрущенко
Овчаренко
Плачинда
Новіков
Шевцова
Каток
Каленський
Ткаченко
Виноградова
Половинка
Масляніков 
Примак
Шевчук
Курочко
Курочко
Большакова
Петруня

Доброногова
Яцола
Сторчак
Кубанський
Кушнарьов
Котляров
Китнюх
Шведа
Єрмаков
Пономаренко
Маврічева
Кохан
Муляр
Горьєв
Тулін
Колесник
Дронюк
Волков
Коваль
Кравчук
Сидоренко
Остапенко
Меркулов
Хоменко 
Колеснікова
Бабіч
Євич
Чудновська
Барсук
Заєнчковський
Усачов
Коломієць
Кокоровець
Садовський
Алімов
Ключка
Володавський
Процикевич
Процикевич
Пелех
Гірняк
Хміль
Григор`єв
Купрєєв
Олександр
Сергій
Костянтин
Андрій
Олександр
Олександр
Володимир
Ірина
Тетяна
Ярослава
Марина
Віталій
Алла
Олександр
Олексій
Олег
Олександр
Юлія
Євген
Іван
Андрій
Наталія
Ігор
Сергій
Олександр
Олександр
Валерій
Володимир
Ігор
Дмитро
Дмитро
Микола
Сергій
Денис
Дмитро
Наталія
Віктор
Андрій
Сергій
Алла
Михайло
Микола
Павло
Валентин
Назарій
Максим
Яніна-Христина
Олександр

Діна
Ярослав
Володимир
Сергій
Сергій
Ярослав
Карина
Андрій
Сергій
Віталій
Тетяна
Поліна
Олена
Геннадій
Костянтин
Віктор
Андрій
Олексій
Дмитро
Максим
Вадим
Світлана
Денис
Євген
Людмила
Ірина
Ольга
Ярослава
Денис
Олексій
Олександр
Олена
Людмила
Валерій
Вадим
Володимир
Ігор
Ігор
Наталія
Петро
Олександр
Зіновій
Олександр
Денис
ТОВ "Інтер-Телеком"
ПП Застава Плюс
ПП Застава Плюс
ТОВ "Інформаційні Технології"
ТОВ "Інформаційні Технології"
КІР-Телеком
ПрАТ "ДАТАГРУП"
ПрАТ "ДАТАГРУП"
ПрАТ "ДАТАГРУП"
ПрАТ "ДАТАГРУП"
ПрАТ "ДАТАГРУП"
ТОВ "Комп'ютерні мережі"
ТОВ "Комп'ютерні мережі"
ТОВ "ПАВУТИНА.НЕТ"
Поінт Інтернет
ТОВ "ТЕНЕТ"
ТОВ "ТЕНЕТ"
ТОВ "ТЕНЕТ"
ТОВ "Експрес"
ТОВ "Медіана"
Satok
Satok
UAinet
UAinet
UAinet
UAinet
ТОВ "НПК "Хоум-Нет"
ТОВ "НПК "Хоум-Нет"
ТОВ "Інтрафік"
Мережа Ланет
Мережа Ланет
Мережа Ланет
Мережа Ланет
Vega
ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
ТОВ "Мікс Медіа"
ТОВ "Мікс Медіа"
Мегабіт
ЛУРЕНЕТ
ЛУРЕНЕТ
ТОВ "Компанія ХАТАНЕТ"
Гігатранс
Гігатранс
Гігатранс
Хатанет

ІМС
ТОВ СМП Тевіант
СП ТОВ "Інфоком"
Undernet
ТОВ "СДС - СХІД"
ТОВ "ІСП СДС - ГРУП"
ТОВ "ІСП СДС - ГРУП"
ТОВ "ІСП СДС - ГРУП"
ТОВ "ІСП СДС - ГРУП"
ФОП Пономаренко В.Л.
ПрАТ "Фарлеп-Інвест" 
ПрАТ "Фарлеп-Інвест" 
ПрАТ "Фарлеп-Інвест"
ПрАТ "Фарлеп-Інвест"
ПрАТ "Фарлеп-Інвест"
ТОВ "Скайнет"
ТОВ «Інтелектуальні комунікації»
ПП "Зеус Нет"
ПП "Зеус Нет"
ГК "Тріолан"
ГК "Тріолан"
ГК "Тріолан"
ГК "Тріолан"
ГК "Тріолан"
Wnet
Netassist
ТОВ "КТМ"  ВОЛЯ
ТОВ "КТМ"  ВОЛЯ
УТГ
УТГ
ТОВ "ФРІНЕТ"
ТОВ "ФРІНЕТ"
Телекомпанія "АРС"
Телекомпанія "АРС"
Максимум НЕТ
ТОВ "Істек Україна"
ТОВ "Істек Україна"
UARNet
UARNet
UARNet
UARNet
UARNet
НПООО «Солвер»
Mixnet
Київ
Одеса
Одеса
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Нова Каховка
Нова Каховка
Київ
Бердянськ
Одеса
Одеса
Одеса
Запоріжжя
Мелітополь
Біла Церква
Біла Церква
Ковель
Ковель
Ковель
Ковель
Кременчук
Кременчук
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Одеса
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Рубіжне
Лисичанськ
Лисичанськ
Київ
Київ
Київ
Київ
Переяслав-Хмельницький
Київ
Ужгород
Київ
Київ
Слов'янськ
Слов'янськ
Слов'янськ
Слов'янськ
Слов'янськ
Слов'янськ
Київ
Київ
Одеса
Київ
Київ
Херсон
Київ
Кременчук
Кременчук
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Одеса
Одеса
Київ
Харків
Харків
Лвів
Львів
Львів
Львів
Львів
Полтава
Київ

МАГІСТРАЛЬНІ ОПЕРАТОРИ
Савчук
Гуменюк
Патлатюк
Гома
Кравчинська
Кривопуск
Толмачов
Луценко
Корнієнко
Олександр
Вікторія
Дмитро
Вікторія
Юлія
Сергій
Сергій
Олена
Дмитро
ТОВ "АТРАКОМ"
ТОВ "АЙ ТІ СІСТЕМЗ"
ТОВ "Омега Телеком"
ТОВ "Омега Телеком"
ТОВ "Омега Телеком"
ТОВ "Омега Телеком"
ТОВ "Євротранстелеком" 
ТОВ "РЕТН"
ТОВ "РЕТН"
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ

МОБІЛЬНІ ОПЕРАТОРИ
Барбарчук
Лебедєв
Чудовська
Разумова
Головня
Лапченко
Сергута
Заграй
Бумажний
Тисовська
Пістолькорс
Єрещенко
Смолянюк
Васильчук
Цейтліна
Довгий
 
Євген
Андрій
Наталія
Юлія
Максим
Євген
Ігнат
Юрій
Микола
Любов
Вікторія
Ігор
Світлана
Ірина
Людмила
Анатолій
 
Lifecell
Lifecell
Lifecell
Lifecell
Lifecell
Lifecell
Lifecell
Lifecell
ПрАТ "Київстар"
ПрАТ "Київстар"
ПрАТ "Київстар
ПрАТ "Київстар"
Vodafone Україна
Vodafone Україна
Vodafone Україна
Vodafone Україна
 
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
 

ТБ ПРОВАЙДЕРИ ТА ОПЕРАТОРИ КТБ
Нагорний Олег ТОВ "Діджитал Скрінз" Київ
Данилов  Борис ТОВ "Діджитал Скрінз" Київ
Суботін 
Юзефович
Віктор
Віта
ТОВ "Діджитал Скрінз"
ТОВ "Діджитал Скрінз"
Київ
Київ
Петров
Лимар
Ткачук
Ткачук
Віталій
Сергій
Інна
Ігор
Диван.ТВ
youtv
ТОВ "ТРК "Вектор"
ТОВ "ТРК "Вектор"
Київ
Київ
Лозова
Лозова

ПРАВОВЛАСНИКИ ТА ДИСТРИБУТОРИ КОНТЕНТУ
Гречанінов
Фаєнгольд
Сотнікова
Бакун
Родіна
Остапчук
Горлова
Закаменна
Самойленко
Федір
Микола 
Олена
Яна
Олена
Марина
Катерина
Наталія
Віктор
StarLight Digital
StarLight Digital
StarLight Digital
StarLight Digital
Громадське Телебаченя
ТЮСО
The History Channel
Viasat Ukraine
ГК "Поверхность"
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ

ХОСТИНГ ПРОВАЙДЕРИ


Білоус  Євген ТОВ "Глобальні технології України" Хмельницький
ТОЧКИ ОБМІНУ ТРАФІКОМ
Литвин
Хіврич
Шиков
Ірина
Галина
Олександр
ТОВ "ФІЛАНКО Україна"
ТОВ "ДАТА-АЙІКС ЮЕЙ"
DTEL-IX
Київ
Київ
Київ

ДАТА ЦЕНТРИ

 
Хоменко
Горбатюк
Сьомочкін
Новицький
Чабан
Ліговська
 
Володимир
Олег
Максим
Костянтин
Віталій
Тетяна
 
Ньютелко Україна
ТОВ "Рекплейс"
ТОВ "Космонова"
ТОВ "Космонова"
Дата центр "Парковий"
Дата центр "Парковий"
 
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
 

ЮРИДИЧНІ ОРГАНІЗАЦІЇ
Котляров Юрій Юридична Фірма АСТЕРС Київ

ВИРОБНИКИ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКИ ОБЛАДНАННЯ ТА СЕРВІСІВ
Горайчук Ігор TP-Link Київ
Петров Денис TP-Link Київ
Влащенков Сергій TP-Link Київ
Ванг
Губенко
Куликов
Шевчук
Костюков
Дюрінгер
Дюрінгер
Тихончук
Моісеєв
Даниленко
Іванов
Мудрицький
Гук
Айбіндер
Каминін
Кисельова
Заіка
Войцеховська
Рудько
Комісаров
Комісарова
Нижник
Ткаченко
Сербін
Шульга
Лебедєв
Кривобок
Кушин
Френсіс
Дмитро
Олексій
Євген
Олексій
Антон
Катерина
В'ячеслав
Дмитро
Євген
Іван
Олексій
Олексій
Марина
Євген
Альона
Юрій
Ірина
Наталія
Анатолій
Марина
Артем
Тетяна
Олександр
Євген
Геннадій
Руслан
Андрій
TP-Link
Діпнет Україна
Діпнет Україна
Діпнет Україна
Діпнет Україна
Userside
Userside
Userside
ITBiz
ITBiz
ITBiz
ITBiz
ТОВ"Бізнес Консалтинг Юкрейн"
ASOCS LTD
ТОВ "СМАРТЕЛС"
iPay.ua
Омнілінк УА
Омнілінк УА
Infopulse
MiaTis Group
MiaTis Group
MiaTis Group
MiaTis Group
Huawei Ukraine
Allot Communication
DEPS
DEPS
DEPS
Київ
Дніпро
Одеса
Київ
Київ
Запоріжжя
Запоріжжя
Запоріжжя
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Rosh Haayin, Israel
Харків
Київ
Київ
Київ
Київ
Харків
Харків
Харків
Харків
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Цивкалюк
Мазур
Тремба
Дубовик
Адамюк
Дудко
Калібаба
Палій 
Юстус
Мойсак
Гатупов
Аношко
Чухарьов
Петров
Ленков
Кравченко
Олійник
Максим
Ігор
Людмила
Віктор
Микола
Андрій
Кіра
Анна
Максим
Микола
Юрій
Максим
Олексій
Станіслав
Вадим
Ігор
Денис
DEPS
ТОВ "ЮТЕКС УКРАЇНА"
ТОВ "ЮТЕКС УКРАЇНА"
ТОВ "ЮТЕКС УКРАЇНА"
ТОВ "ЮТЕКС УКРАЇНА"
РОМСАТ
IC-Line
Ic-Line
Netwell Ukraine
Netwell Ukraine
Netwell Ukraine
Netwell Ukraine
Netwell Ukraine
Aruba by HP
НР
МУК
iNext
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ


ПРОФІЛЬНІ АСОЦІАЦІЇ, ДЕРЖАВНІ УСТАНОВИ, ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ, ЕКСПЕРТИ ГАЛУЗІ
Данченко

Старинець

Ошеров

Нікітенко
Олександр

Олександр

Леонід

Віталій

Комітет ВРУ з питань інформатизації та зв'язку 
Комітет ВРУ з питань інформатизації та зв'язку
Українська асоціація операторів зв'язку "ТЕЛАС"
Українська асоціація операторів зв'язку "ТЕЛАС"

Київ

Київ


Київ

Київ
Попова Тетяна Телекомунікаційна Палата України Київ
Новак  Анна Телекомунікаційна Палата України Київ
Пригорницька  Марина Телекомунікаційна Палата України Київ
Куліш Віктор Асоціація "Укртелемережа" Київ
Лабунський Юрій ВАОКТТС Київ
Полхович
Федієнко
Клітна
Шнурко-Табакова
Фещук

Черниш
 
Галина
Олександр
Наталія
Елліна
Уляна

Олег
 
ВАОКТТС
Інтернет асоціація України (ІнАУ)
АППК
АПІТУ
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ

Київ
 
Глущенко Олександр Телеком-Кружок Київ
Баранов
Абрамова
 
Олександр
Ольга
 
Експерт
LATVIAN ASSOCIATION OF ELECTRONIC COMMUNICATION
Київ
Рига
 
Фроленков Анатолій Expert & Consulting Київ
Рублевська 
Трощенко
Столярська
Глущенко
Солодов
Бойко
Швидкий
Черняк
Володін
Хохотва
Півень
Лагошин
Булавін
Федорова
Осадчук
Циплінський
Влада
Вікторія
Катерина
Сергій
Ігор
Сергій
Вадим
Ігор
Василь
Іван
Богдана
Віктор
Андрій
Катерина
Андрій
Юрій
TIM
УДЦР
УДЦР
Експерт з брендингу
Solodov.projects
Bigdata UA
СБУ
СБУ
НКРЗІ
НКРЗІ
НКРЗІ
НКРЗІ
Комітет з безпеки асоціації "ТЕЛАС"
Ініціатива "Чисте небо"
Київська міська Рада
ДССТЗІ
Київ
Київ
Київ
Київ
Одеса
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ
Київ

ОРГКОМІТЕТ
Смілянець Максим Telecom Ukraine Київ
Опанасюк Вікторія Telecom Ukraine Київ
Гончарова Оксана Telecom Ukraine Київ
Маленко Марія Telecom Ukraine Київ
Сорока Тетяна TIM Київ
Пасічна Ольга  TIM Київ