Прізвище
 
Ім'я
 
Назва фірми/організації
 
Гома Вікторія ПрАТ "Фарлеп Інвест"
Білоножко Олександр ПрАТ "Фарлер-Інвест"
Барабіна Вікторія ПрАТ «Фарлеп-Інвест»
Петруня Олександр ТОВ "ХАТАНЕТ"
Дубов Вадим ООО "ВАК"
Бєдний Олександр ФОП Бєдний
Масарік Володимир ТОВ "Торсат"
Приймак Олексій ТОВ "Торсат"
Демченко Володимир ТОВ "Файберлінк"
Литвин Ірина ТОВ "Філанко Україна"
Луб Павло ТОВ "ЛІМАНЕТ"
Котовський Іван ТОВ "Медіана"
Галат Сергiй Фрегат
Філоненко Людмила Фрегат
Алімов  Вадим Maximum-Net LLC
Довженко  Євген Компанія "Експрес"
Перун Роман Прайм-нет
Дмитрів Оксана ФІОРДНЕТ
Скрипочка Юрій ФІОРДНЕТ
Лукашевич Андрій ФІОРДНЕТ
Леваненко Олексій Поінт Інтернет
Червинчук Василь ЧП "Претчер"
Пелех Петро Уарнет
Гірняк Олесь Уарнет
Процикевич Ігор Уарнет
Процикевич Наталя Уарнет
Кубанський Сергій Андернет, ТОВ
Панчук Євген Андернет, ТОВ
Мухін Геннадій Ютім
Малиборський Руслан Ютім
Кухарук Віталій ТОВ "Інтер-Телеком"
Козяр Олександр ТОВ "Інтер-Телеком"
Воронов Олег Skynet
Квачук Максим Skynet
Левчук Віталій Колумбус
Анфілов Максим Pitline
Данік В'ячеслав Pitline
Резунов Олександр ТРИНІТІ ТЕЛЕКОМ
Соколик Роман ТОВ "БРАВОПОРТ"
Поліщук Олександр ТОВ "ТЮРК ТЕЛЕКОМ ІНТЕРНЕШНЛ ЮЕЙ"
Каліберда  Сергій ТОВ "Євротранстелеком"
Кулічков  Дмитро ТОВ "Євротранстелеком"
Дністрянський Анатолій ТОВ "ГАЗІК-НЕТ"
Адамчук  Тетяна ТОВ "ГАЗІК-НЕТ"
Шайного  Орест ТОВ "ГАЗІК-НЕТ"
Сайчик Павло ТОВ "Локалка"
Пригодська Галина Колумбус Нет
Цибуляк Андрій FRESHTEL
Веретюк Сергій FRESHTEL
Білоус Євген ТОВ "Глобальні технології України"
Шевчук Андрій ТОВ "ДАТАЛАЙН"
Жилінський  Павло CNM
Гаврилов Андрій Датанет
Голда Антон Голден Лінкс
Нестеренко Тетяна Голден Лінкс
Колотилов Євген Інтраком Телеком Україна
Гумінілович Сергій ТОВ "НЕТГРУП-КАЛУШ"
Колесник Віктор ТОВ "Крелком"
Білейчук Андрій  НетГруп
Гапєєв Андрій  НетГруп
Білокур Андрій ДП "Нетгруп-Сервіс"
Арутюнян  Олександр ТОВ "ПАВУТИНА.НЕТ"
Хлюпін Ігор ТОВ "ІНТРАФІК"
Майстренко Олександр DataNet ISP
Левітов Костянтин ІТ-експерт
Крахмаленко Владислав ПрАТ "Белком"
Дзінзірук Дмитро ПрАТ "Белком"
Швець Андрій  ПрАТ "Белком"
Луб Марина ФОП Луб П.М.
Ромашко Сергій Новий Інтернет
Бриленко Олександра ТОВ "ВАНКОМ"
Жганич Інна ТОВ "Гранд"
Полюдов Олександр ТОВ "УТЕЛС"
Патлатюк Дмитро ОМЕГА ТЕЛЕКОМ
Лабунський Юрій Інформаційні технології
Лабунський Антон Інформаційні технології
Пономаренко Андрій Satok
Бугай Олександр Satok
Петренко Сергій Satok
Харлампов Володимир «Українська телекомунікаційна група»
Грищук Дмитро IPNET 
Семенов Михайло IPNET 
Давиденко Олексій IPNET 
Биков Євген IPNET
Бондаренко Юлія Тріолан
Бондаренко Владислав Тріолан
Кравчук Максим Тріолан
Сидоренко Вадим Тріолан
Остапенко Светлана Тріолан
Меркулов Денис Тріолан
Назаров Євген ПАТ "Укртелеком"
Корнієнко Дмитро ПАТ "Укртелеком"
Каленський Андрій ПАТ "Укртелеком"
Аулов Роман ПАТ "Укртелеком"
Соломахин Андрій ПАТ "Укртелеком"
Гуменюк Вікторія ТОВ "АЙ ТI СIСТЕМЗ"
Гура Олег ТОВ "АЙ ТI СIСТЕМЗ"
Яцишина Марина ТОВ "АЙ ТI СIСТЕМЗ"
Шелемба Михайло ПрАТ "ДАТАГРУП" 
Веренич Дмитро ПрАТ "ДАТАГРУП"
Пугач Олександр ПрАТ "ДАТАГРУП"
Бобро Ярослава ПрАТ "ДАТАГРУП"
Одинець Сергій ПрАТ "ДАТАГРУП"
Приліпко Світлана ПрАТ "ДАТАГРУП"
Меліхова Тетяна ПрАТ "ДАТАГРУП"
Боровик Юлія ПрАТ "ДАТАГРУП"
Некраха Анна ПрАТ "ДАТАГРУП"
Алєксєєнко Марія ПрАТ "ДАТАГРУП"
Яницький Олег ПрАТ "ДАТАГРУП"
Макошенець Віталій ПрАТ "ДАТАГРУП"
Ковчан Ярослав ПрАТ "ДАТАГРУП"
Спінко Олександр ТОВ "ЄВРОТЕЛ"
Журавльов Ігор Gigatrans
Курочко Назарій Gigatrans
Курочко Максим Gigatrans
Шпак Володимир НПК "ХОУМ НЕТ"
Сєдов Сергій НПК "ХОУМ НЕТ"
Шаплавський Валентин НПК "ХОУМ НЕТ"
Попов Євген НПК "ХОУМ НЕТ"
Романченко Зоя НПК "ХОУМ НЕТ"
Таран Сергій НПК "ХОУМ НЕТ"
Лисенко Роман ТОВ "ЄВРОТЕЛ"
Хоменко Володимир NewTelco
Коханевич Артем GigaCloud
Коваль Костянтин GigaCloud
Шиков Олександр DTEL-IX
Хіврич Галина DataIX
Савчук Олександр "Атраком" ТОВ
Проживальский  Олег  Vodafone Україна 
Смолянюк Світлана Vodafone Україна 
Удачіна Тетяна Vodafone Україна 
Єрещенко Ігор ПрАТ "Київстар"
Барбарчук Євген ТОВ "Лайфселл"
Сергута Гнат ТОВ "Лайфселл"
Новицький Костянтин ТОВ "Діджітал Скрінз"
Юзефович Віта ТОВ "Діджітал Скрінз"
Ремезовський Олександр ТОВ "Діджітал Скрінз"
Олійник  Денис iNeXT
Гречанінов Федір Starlight Media
Філаткін Анатолій Infomir
Кокоровець Людмила Телекомпанія "АРС"
Борвенок Руслан Телекомпанія "АРС"
Єрмакова Марина ТОВ "ТРК "Україна"
Денисов Олександр ТОВ "ТРК "Україна"
Севастьянов Ігор ТРК "АРТ - ТВ"
Лук'янов Володимир ТРК "АРТ - ТВ"
Ткачук  Ігор ТОВ ТРК "Вектор"
Ткачук Інна ТОВ ТРК "Вектор"
Лимар Сергій  ТОВ "Платформа ТВ"
П'ятников Анатолій ТЕЛЕМЕРЕЖА
Григор'єв Олександр НВ ТОВ "Солвер"
Сосницький Володимир ТОВ "Сонар Медіа"
Голік Юлія ТОВ "Сонар Медіа"
Булгакова Людмила ТОВ "Сонар Медіа"
Тверитинов Сергій Телекомпанія "Регіон"
Трембач Юрій ТОВ Сателіт Сервіс
Білецький Дмитро ТОВ "Віасат Україна"
Буренок Андрій ТОВ "Віасат Україна"
Кремень  Тетяна ТОВ"Віасат Украіна"
Баран Микола Tv-Net
Мосійчук Віктор ТОВ "Вітел-Україна"
Каменський Олексій ТОВ "Радіо Інформаційні Технології"
Каменський Сергій О. ТОВ "Радіо Інформаційні Технології"
Каменський Сергій С. ТОВ "Радіо Інформаційні Технології"
Каменська Наталія ТОВ "Радіо Інформаційні Технології"
Морін  Володимир  ТОВ "Віжн ТБ"
В'язовець  Олександр ТОВ "Віжн ТБ"
Хлапоніна Христина ТОВ "Солар Медіа"
Артеменко Олександр Starcards.tv
Осадчий Сергій ТОВ "Бітмедіаком"
Сказко Сказко Українські магістральні мережі (Giganet)
Загребенюк Вадим ПП "Цифрові комунікації"
Луценко Олена RETN
Іллєнко Марина RETN
O'Sullivan Tony RETN
Осінській Євгеній De Novo
Бахмацький Дмитро De Novo
Яцук Петро ТОВ "Анте Медіам"
Чабан Віталій ТОВ "Анте Медіам"
Щербик Ігор ТОВ "Анте Медіам"
Левченко Олег Хостмастер
Корж Юрій ТОВ Електрум Пеймент Сістем
Година Сергій OD-IX
Schroeder-Strueb Lydia DELTALIS
Кострюков Василь Infinidat
Довганич  Дмитро CBS
Мітєвський Олександр ТОВ "Електрон-Сервіс"
Семеняка Олексій RIPE NCC
Ляховецький Леонід ДП "ОНДІЗ"
Данченко Олександр  Комітет ВРУ з питань інформатизації та зв'язку
Семенуха Роман Комітет ВРУ з питань інформатизації та зв'язку
Старинець Олександр  Комітет ВРУ з питань інформатизації та зв'язку
Животовський  Олександр НКРЗІ
Барабін Андрій НКРЗІ
Хохотва  Іван НКРЗІ
Скляров Олександр НКРЗІ
Гресько Володимир НКРЗІ
Сокирко Микола НКРЗІ
Півень Богдана НКРЗІ
Черниш Олег Національна рада з питань телебачення і радіомовлення
Гулько Вадим Український державний центр радіочастот
Трощенко Вікторія Український державний центр радіочастот
Осадчук Андрій Київська міська рада
Баранов Олександр Експерт
Пригорницька Марина ТелПУ
Попова Тетяна ТелПУ
Гріцак Костянтин ТелПУ
Бойко Сергій ТелПУ
Гарбуз Вадим ТелПУ
Пероганич Юрій АПІТУ
Ошеров Леонід Українська асоціація операторів зв'язку "Телас"
Нікітенко Віталій Українська асоціація операторів зв'язку "Телас"
Клітна Наталія АППК
Абрамова Ольга Latvian Association Of Electronic Communication
Алєксандрова Інеса Latvian Association Of Electronic Communication
Ясиневич Станіслав Спілка операторів телекомунікацій Одеси та Одеської області
Воробієнко Петро Одеська національна академія зв'язку ім. О.С. Попова
Балашов  Іван IT center, ОНИИС 
Павловський Ярослав Всеукраїнське об'єднання роботодавців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій
Дяченко Валерія Адвокатське об'єднання "Юскутум"
Котляров Юрій Адвокатське об'єднання "Юскутум"
Циба Сергій Адвокатське об'єднання "Юскутум"
Ігонін Володимир Василь Кісіль і Партнери
Томаров Іларіон Eterna Law
Олійник  Катерина  Arzinger
Смілянець Максим Telecom Ukraine
Опанасюк Вікторія Telecom Ukraine
Загородня Леся Telecom Ukraine
Андрєєва Анна Telecom Ukraine
Пастухов Андрій Expert & Consulting
Фроленков Анатолій Expert & Consulting
Рублівська Владислава TIM Events Group
Добровольська Лілія TIM Events Group
Балан Наталія Телеком-клуб
Зарахович Дмитро ТОВ "Айгама"
Туригін  Антон Ericsson Ukraine
Павловський Андрій  Ericsson Ukraine
Шадейко Ірина Ericsson Ukraine
Назаренко Володимир Ixia
Kravicas Nimrod  Ixia
Горайчук Ігор ТіПі-Лінк Юкрейн
Влащенков Сергій ТіПі-Лінк Юкрейн
Ленков Вадим Hewlett Packard Enterprise
Григорьєв  Олексій Extreme Networks
Денисов Павло Extreme Networks
Хавронюк Володимир CISCO
Корейба  Дмитро CISCO
Корж  Андрій CISCO
Радченко Наталія Mimosa Networks
Радченко Олександр Mimosa Networks
Лозіков Олексій Mimosa Networks
Балакін Євген
Дюрінгер Антон USERSIDE
Дюрінгер Катерина USERSIDE
Тихончук В'ячеслав USERSIDE
Гук Олексій МУК
Заіка Юрій ТОВ "Омнілінк УА"
Головко Віктор ТОВ "Омнілінк УА"
Городиський Олександр ТОВ "Омнілінк УА"
Септер Станіслав ТОВ "Омнілінк УА"
Лебедєв Геннадій DEPS
Кривобок Руслан DEPS
Губенко Дмитро ТОВ "Діпнет Україна"
Куліков Олексій ТОВ "Діпнет Україна"
Костюков Олексій ТОВ "Діпнет Україна"
Самодін Богдан ТОВ "Діпнет Україна"
Богаченко Олександр ТОВ "НВП ТЕКО ЛТД"
Уманський Генадій  ТОВ "НВП ТЕКО ЛТД"
Давідов  Генадій  ТОВ "НВП ТЕКО ЛТД"
Мошинський Андрій ТОВ "НВП ТЕКО ЛТД"
Мошкіна Тетяна ОРІОН
Шлімович Олексій SI BIS
Одров Сергій Extreme Networks, MUK
Паливода Олександр МУК
Ленков Олексій МУК
Комісаров Анатолій MiaTis Group
Комiсарова Марина MiaTis Group
Тiмченко Вiкторiя MiaTis Group
Зацепа Наталiя MiaTis Group
Zydrunas Andruska LigoWave
Ricardas Veneditkovas LigoWave
Козлов Валерій PLVision
Мота Назар PLVision
Петрів Тарас PLVision
Валевський Олександр PLVision
Фомкін Денис Netwell Ukraine
Муравйов Олексій Netwell Ukraine
Мойсак Микола Netwell Ukraine
Юстус Максим Netwell Ukraine
Аношко Максим Netwell Ukraine
Скуратівський Михайло Netwell Ukraine
Сировотка  Юлія Netwell Ukraine
Шульга Євген SCG
Медяновський Олександр LoVo
Даниленко Євген ITbiz Solutions
Іванов Іван ITbiz Solutions
Моісеєв Дмитро ITbiz Solutions
Гячас Людмила ITbiz Solutions
Антонюк Олексій РОМСАТ
Павленко Антон РОМСАТ
Росланкін К.Б. РОМСАТ
Бамбура Віталій РОМСАТ
Айбіндер Марина Corning
Семеняка Олексій RIPE NCC
Пінтійський Віктор ЛанТек
Пісецький Микола ТОВ "Новітрейд"
Спускан Євген ТОВ "Новітрейд"
Ніколаєнков  Олександр ТОВ "Фірма Мортелеком-сервіс"
Оваденко Олег ТОВ "Везирі Україна"
Міколюк Оксана ПрАТ "ПРІОКОМ"
Байло Оксана Ekonomika Communication Hub
Сафоненко Анатолій СП "Київське ПКТБ" ПАТ "Укрзалізниця"
Жеребець Володимир ТОВ «Компанія «Альянс Текнолоджіз»
Вакарук Андрій ТОВ «Компанія «Альянс Текнолоджіз»
Зубова Олена ТОВ "Англійський Клуб ТБ"
Гвоздецький Сергій ТОВ "Англійський Клуб ТБ"
Хлапонін Дмитро Easy Start Club