ПРІЗВИЩЕ
 
ІМ'Я
 
НАЗВА ФІРМИ / ОРГАНІЗАЦІЇ
 
МІСТО
 
1 Черниш Олег Нацрада з питань телебачення та радіомовлення Київ
2 Володін Василь НКРЗІ Київ
3 Хохотва Іван  НКРЗІ Київ
4 Сокирко  Микола  НКРЗІ Київ
5 Півень Богдана НКРЗІ Київ
6 Ошеров Леонід  Українська асоціація операторів зв'язку "Телас" Київ
7 Нікітенко Віталій Українська асоціація операторів зв'язку "Телас" Київ
8 Клітна Наталія  АСОЦІАЦІЯ ПРАВОВЛАСНИКІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ КОНТЕНТУ Київ
9 Куліш Віктор  Асоціація "Укртелемережа" Донецьк
10 Лабунський Антон Всеукраїнська Асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж Київ
11 Лабунська Марина Всеукраїнська Асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж Київ
12 Жавроцький Артем ДП "Український державний центр радіочастот" (УДЦР) Київ
13 Трощенко Вікторія ДП "Український державний центр радіочастот" (УДЦР) Київ
14 Баранов Олександр  Експерт Київ
15 Котляров Юрій АО Юскутум Київ
16 Чорна Тамара АО Юскутум Київ
17 ABRAMOVA OLGA LATVIAN ASSOCIATION OF ELECTRONIC COMMUNICATION LATVIA
18 ALEKSANDROVA INESE LATVIAN ASSOCIATION OF ELECTRONIC COMMUNICATION LATVIA
19 Бойко Сергій Незалежна рейтинова агенція "БігДата ЮЕЙ" Київ
20 Проживальский Олег  Vodafone Україна Київ
21 Васильчук Ірина Vodafone Україна Київ
22 Єрещенко Ігор  ПрАТ «Київстар» Київ
23 Савченко Максим ПрАТ «Київстар» Київ
24 Барбарчук Євген ТОВ "Лайфсел" Київ
25 Сергута Гнат ТОВ "Лайфсел" Київ
26 Головня Максим ТОВ "Лайфселл" Київ
27 Мальчевський Андрій 1+1 media Київ
28 Довгань Олександр 1+1 media Київ
29 Примаков Іван 1+1 media Київ
30 Завальнюк Олена 1+1 media Київ
31 Васянович Денис 1+1 media Київ
32 Харченко Олександра 1+1 media Київ
33 Гречанінов Федір StarLightMedia Київ
34 Гальвес Олександр Телеканал "ТОНІС" Київ
35 Єрмішкіна Наталія Телеканал "ТОНІС" Київ
36 Лимар Сергій ТОВ "Платформа ТВ" Київ
37 Олійник Денис youtv (ТОВ "Платформа ТВ") Киев
38 Смілянець Максим youtv Київ
40 Кокоровець Людмила Телекомпанія "АРС" Одеса
41 Сальнік Анатолій Континент ТВ Київ
42 Зеленський Віктор ТРОФЕЙ Київ
43 Ключник Сергій ТОВ "ТРК "ЗАЛП.ТВ" Київ
44 Самойленко  Віктор ГК "ПОВЕРХНОСТЬ" Київ
45 Triantafyllou Apostolos Eutalsat France
46 Pluvinage Sabrina Eutalsat France
47 Бондаренко Владислав Тріолан Київ
48 Сидоренко Вадим Тріолан Київ
49 Меркулов Денис Тріолан Київ
50 Мезенєв Ростислав Гольфстрім Інтернет провайдер Кіцмань
51 Мезенєва Олена Гольфстрім Інтернет провайдер Кіцмань
52 Кухарук Віталій ТОВ "Інтер-Телеком" Київ
53 Козяр Олександр ТОВ "Інтер-Телеком" Київ
54 Червинчук Василь Претчер Кривий Ріг
55 Коршак Александр TENET Одеса
56 Бабенко Артем ТОВ "І-ЛАН" Ірпінь
57 Мозолюк Володимир ТОВ "І-ЛАН" Ірпінь
58 Леваненко Олексій Поінт Інтернет Бердянськ
59 Довженко Євген Компанія "Експрес" Запоріжжя
60 Купрєєв Денис ТОВ "Мікснет" Київ
61 Алімов Вадим ТОВ "Максимум НЕТ" Київ
62 Левченко Олег Комунікаційні Системи Київ
63 Пономаренко Андрій Satok ISP Біла Церква
64 Пономаренко Наталія Satok ISP Біла Церква
65 Проців  Наталія ТОВ "Нові мережі україни" Київ
66 Звєрєва Катерина ТОВ "Нові мережі україни" Київ
67 Курочко Назарій Gigatrans Київ
68 Курочко Максим Gigatrans Київ
69 Каленський Андрій ПраТ "Укртелеком" Київ
70 Соломаха  Андрій ПраТ "Укртелеком" Київ
71 Музиченко Олена ПраТ "Укртелеком" Київ
72 Клочко Анна  ПраТ "Укртелеком" Київ
73 Зайончковська Тетяна ПраТ "Укртелеком" Київ
74 Грідін Роман ПрАТ "Датагруп" Київ
75 Бобро Ярослава ПрАТ "Датагруп" Київ
76 Пугач Олександр ПрАТ "Датагруп" Київ
77 Крикун Дарія ПрАТ "Датагруп" Київ
78 Некраха Анна ПрАТ "Датагруп" Київ
79 Зима Ірина ПрАТ "Датагруп" Київ
80 Тисовський Руслан ПрАТ "Датагруп" Київ
81 Мельченко Дмитро ПрАТ "Датагруп" Київ
82 Мелихова Тетяна ПрАТ "Датагруп" Київ
83 Ковальов Андрій ПрАТ "Датагруп" Київ
84 Шилов Павло ПрАТ "Датагруп" Київ
85 Гуменюк Вікторія "АЙ ТІ СІСТЕМЗ" ТОВ Київ
86 Литвин Ирина Филанко Украина Київ
87 Лисенко Роман EUROTEL Київ
88 Семеняка Олексій RIPE NCC Амстердам
89 Topolski Jacek Telia Carrier Варшава
90 Urbański Paweł Telia Carrier Варшава
91 Іллєнко Марина RETN Київ
92 Волков  Павло RETN Київ
93 Корнієнко Дмитро RETN Київ
94 Сказко Олена Giganet Київ
96 Грибченко Сергій Інтернет Інвест Київ
97 Пасічник  Максим ТОВ "Просат"  Київ
98 Браган Сергій ТОВ Сіньвей Україна Київ
99 Зарахович Дмитро Softinvest Holding Київ
100 Фроленков Анатолій Expert & Consulting Київ
101 Барбарчук Ірина SMART business Київ
102 Петрів Тарас PLVision Львів
103 Тихончук  Вячеслав UserSide Запоріжжя
104 Лінкевич Камілла Запоріжжя
105 Заіка Юрій ТОВ "ОМНІЛІНК УА" Київ
106 Головко Віктор ТОВ "ОМНІЛІНК УА" Київ
107 Федоровський Олександр NG Optics Київ
108 Моісеєв Дмитро IT Biz Київ
109 Горайчук Ігор ТОВ ТіПі-Лінк Юкрейн Київ
110 Кір'яновський Вадим ТОВ ТіПі-ЛІНК Юкрейн Київ
111 Ленков Вадим Hewlett Packard Enterprise Київ
112 Олексюк Юрій МУК Київ
113 Гук Олексій МУК Київ
114 Опанасюк Вікторія Telecom Ukraine Київ
115 Загородня Леся Telecom Ukraine Київ
116 Андреєва Анна Telecom Ukraine Київ

Реєструйтесь прямо зараз!