ПРІЗВИЩЕ ІМ'Я НАЗВА ФІРМИ / ОРГАНІЗАЦІЇ МІСТО
Довженко Євген Компанія "Експрес" Запоріжжя
Дністрянський  Анатолій ТОВ "Газік Груп" Львів
Савчук Олександр ТОВ "Атраком" Київ
Сидоренко Вадим Тріолан Київ
Бондаренко Владислав Тріолан Київ
Кравчук Максим Тріолан Київ
Остапенко Світлана Тріолан Київ
Меркулов Денис Тріолан Київ
Смичок  Олег ТОВ "Санлайн.нет.юа" Київ
Забожанов Сергій ТОВ  Діфок Одеса
Білоус Євген Глобальні технології України Хмельницький
Кухарук Віталій ТОВ "Інтер-Телеком" Київ
Козяр Олександр ТОВ "Інтер-Телеком" Київ
Бабенко Артем ТОВ "І-ЛАН" Ірпінь
Мозолюк Володимир ТОВ "І-ЛАН" Ірпінь
Котовський Іван ТОВ"Медіана" Мелітополь
Демченко Володимир ТОВ "ФАЙБЕРЛІНК" Гадяч
Гришанов Максим ПРАТ "ДОРІС" Маріуполь
Кубанський Сергій Андернет Київ
Майстренко Олександр DATANET ISP Київ
Цирін  Андрій DATANET ISP Київ
Гаврилов Андрій DATANET ISP Київ
Леваненко Олексій Поінт Інтернет Бердянськ
Григор'єв Олександр НПООО "Солвер" Полтава
Яцола Ярослав ТОВ СМП ТЕВІАНТ Ужгород
Хлюпін Ігор ТОВ Інтрафік Київ
Арутюнян  Олександр ТОВ "Павутина. НЕТ" Київ
Бєдний Олександр DOMTelenet Волноваха
Пономаренко  Андрій Satok Біла Церква
Пономаренко  Андрій Satok Біла Церква
Бугай Олександр Satok Біла Церква
Білецький Дмитро ТОВ "Мережа Ланет" Київ
Андрущенко Микола Мережа Ланет / Ланет.TV Київ
Степанова Анна ТОВ "ОЛЛІ ТРАНС" Київ
Баранніков В'ячеслав Віарнет Харків
Червинчук Василь Претчер Нет Кривий Ріг
Кирилов Олександр ТОВ ЖМІЦ-Телемережа Житомир
Кирилова Юлія ТОВ ЖМІЦ-Телемережа Житомир
Китнюх Карина ІСП СДС-ГРУП Слов'янськ
Доброногова Діна ІМК Київ
Єлісєєв Олег Тенет Одеса
Коршак Олександр Тенет Одеса
Воронова  Юлія Тенет Одеса
Данік В'ячеслав PITLINE Харків
Данік Катерина PITLINE Харків
Анфілов Максим PITLINE Харків
Луб Павло ТОВ "ЛІМАНЕТ" смт.Лиманське
Шевчук Андрій ТОВ Даталайн Київ
Колотилов Євген Інтраком Телеком Україна Київ
Танцюра Микола Інтраком Телеком Україна Київ
Хаджиміті Григорій ПП Хаджиміті Г.К. Рені
Усачов Олександр ТОВ "ФРІНЕТ" Київ
Рубан Валерій ТОВ "Науково-промислова компанія "Хоум-Нет" Вінниця
Шпак Володимир ТОВ "Науково-промислова компанія "Хоум-Нет" Київ
Дігтяренко Олександр Ipnet Київ
Козіна Юлія Ipnet Київ
Курочко Назар ТОВ "Гігатранс" Київ
Курочко Максим ТОВ "Гігатранс" Київ
Іщук  Дмитро ТОВ "Гігатранс" Київ
Журавльов Ігор ТОВ "Гігатранс" Київ
Борисов Борис Об'єднані мережі України Київ
Наконечний Сергій Об'єднані мережі України Київ
Волинець Ігор ТОВ "Інкомпалст сервіс" Луцьк
Ярош Максим ІТЛ Харків
Касаткін Олександр ІТЛ Харків
Харлампов Володимир УТГ Калинівка
Заєнчковський Олексій УТГ Калинівка
Патлатюк Дмитро ТОВ "ОМЕГА ТЕЛЕКОМ" Київ
Гома Вікторія ТОВ "ОМЕГА ТЕЛЕКОМ" Київ
Гуменюк Вікторія IT Systems Київ
Яцишіна Марина IT Systems Київ
Гура Олег IT Systems Київ
Каліберда Сергій ЄВРОТРАНСТЕЛКОМ Київ
Гук Сергій ЄВРОТРАНСТЕЛКОМ Київ
Кулічков Дмитро ЄВРОТРАНСТЕЛКОМ Київ
Врублеський Олександр ТОВ СП Інфоком Київ
Сторчака Володимир ТОВ СП Інфоком Київ
Євич  Ольга  Воля Київ
Шевчук Максим ПрАТ "Фарлеп-Iнвест" Київ
Половинка Михайло ПрАТ "Фарлеп-Iнвест" Київ
Савич Вікторія ПрАТ "Фарлеп-Iнвест" Київ
Кохан Поліна ПрАТ "Фарлеп-Iнвест" Київ
Одинець Сергій ПрАТ "Датагруп" Київ
Томасевич Наталія ПрАТ "Датагруп" Київ
Меліхова  Тетяна ПрАТ "Датагруп" Київ
Веренич Дмитро ПрАТ "Датагруп" Київ
Домбровський Юрій ПрАТ "Датагруп" Київ
Гудзевата Наталія ПрАТ "Датагруп" Київ
Боровик Юлія ПрАТ "Датагруп" Київ
Палагін Володимир ПрАТ "Датагруп" Харків
Розумна Маріанна   ПрАТ "Датагруп" Київ
Балашева Марина ПрАТ "Датагруп" Київ
Верещак Олександр ПрАТ "Датагруп" Київ
Шевцова Наталія ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ" Київ
Новіков Дмитро ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ" Київ
Каленський Андрій ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ" Київ
Музиченко Олена ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ" Київ
Каток Віктор ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ" Київ
П'ятников Анатолій ТЕЛЕМЕРЕЖА Київ
Лисенко Роман ЄВРОТЕЛ-ПЛЮС Київ
Колеснікова Людмила  WNET Київ
Гуркевич Ірина WNET Київ
Лукашевич  Андрій ФІОРДНЕТ Київ
Шиков Олександр Dtel-IX Київ
Хіврич Галина  DATAIX Київ
Луценко Олена RETN Київ
Іллєнко  Марина RETN Київ
Корнієнко Дмитро RETN Київ
Волков Павло RETN Київ
Литвин Ірина Філанко Україна Київ
Бабич Ірина ТОВ "НЕТАССИСТ" Київ
Семеняка Олексій RIPE Амстердам
Довгий Анатолій Vodafone Ukraine Київ
Смолянюк Світлана Vodafone Ukraine Київ
Барбарчук Євген ТОВ "Лайфселл" Київ
Чудовська  Наталія ТОВ "Лайфселл" Київ
Сергута Ігнат ТОВ "Лайфселл" Київ
Разумова Юлія ТОВ "Лайфселл" Київ
Буряк Олександр ТОВ "ІНТЕРТЕЛЕКОМ" Одеса
Ступаков Олександр ТОВ "ІНТЕРТЕЛЕКОМ" Одеса
Богачинська Катерина ТОВ "ІНТЕРТЕЛЕКОМ" Одеса
Денисенко Олександр ПрАТ "Київстар" Київ
Булавін Андрій ПрАТ "Київстар" Київ
Логінова Ольга ПрАТ "Київстар" Київ
Когут Олександр ПрАТ "Київстар" Київ
Єрещенко Ігор ПрАТ "Київстар" Київ
Лимар Сергій ТОВ "Платформа ТВ" Київ
Олійник Денис youtv Київ
Смілянець Максим youtv Київ
Резунов Олександр Трініті Телеком Маріуполь
Іванець Сергій Трініті Телеком Маріуполь
Пилипчук Микола ТОВ Діджитал Скрінз Київ
Самчук Павло ТОВ Діджитал Скрінз Київ
Новицький Костянтин ТОВ Діджитал Скрінз Київ
Нагорний  Олег ТОВ Діджитал Скрінз Київ
Юзефович Віта ТОВ Діджитал Скрінз Київ
Петров Віталій Диван TV Київ
Мальчевський Андрій 1+1 медіа Київ
Примаков Іван 1+1 медіа Київ
Харченко Олександра 1+1 медіа Київ
Завальнюк Олена 1+1 медіа Київ
Адаменко Євген 1+1 медіа Київ
Рожновська Дар'я 1+1 медіа Київ
Довгань  Олександр 1+1 медіа Київ
Прищепа Андрій 1+1 медіа Київ
Васянович Денис Торсат Київ
Бондаренко Олег Торсат Київ
Гречанінов Федір Старлайт Діджитал Київ
Фаєнгольд Микола Старлайт Діджитал Київ
Сотникова Альона Старлайт Діджитал Київ
Шупіков  Антон Старлайт Діджитал Київ
Бакун Яна Старлайт Діджитал Київ
Білоскурський Орест Старлайт Діджитал Київ
Соломаха Андрій HDFASHION Київ
Снігур  Сергій ТОВ “МУЗИЧНИЙ ТЕЛЕКАНАЛ РУ М’ЮЗІК” Київ
Шубина Наталя ТОВ "Музичний канал "О-ТВ" Київ
Чудочкін Юрій ТОВ "Музичний канал "О-ТВ" Київ
Медвєдь Андрій  Телеканал ТРОФЕЙ Київ
Севастьянов Ігор ТОВ Яскраве ТВ Київ
Бутченко Андрій Телетранс Київ
Петровський Олександр Телетранс Київ
Браган Сергій ТОВ Просат Київ
Кокоровець Людмила  Телекомпанія  "АРС" Одеса
Рабочий Олег Телекомпанія  "АРС" Одеса
Датій Вiктор Телекомпанія  "АРС" Одеса
Гуменюк  Олена Телекомпанія  "АРС" Одеса
Кочерженко Володимир  Телекомпанія "Регіон" Одеса
Борвенок Руслан Телекомпанія "Регіон" Одеса
Ткачук Інна ТОВ ТРК "Вектор" Лозова
Каменська  Наталія ТОВ "Радіо Інформаційні Технології" Харків
Бойко Сергій BigData UA Одеса
Нечитайло Євген Omega Security Services Київ
Юшин Олександр Т-Сервіс Плюс Київ
Бурдук  Денис UCloud Київ
Кравченко  Вікторія UCloud Київ
Бєлов Данило UCloud Київ
Цискарідзе Давід Центр Еконономічного Розвитку і Міжнародного Бізнесу Тбілісі
Данченко Олексадр Комітет ВРУ з питань інформатизації та зв'язку Київ
Старинець Олександр Комітет ВРУ з питань інформатизації та зв'язку Київ
Столярська  Катерина Комітет ВРУ з питань інформатизації та зв'язку Київ
Шверк Григорій Верховна Рада України Київ
Животовський  Олександр НКРЗІ Київ
Гресько  Володимир НКРЗІ Київ
Хохотва  Іван НКРЗІ Київ
Сокирко Микола НКРЗІ Київ
Барабін Андрій НКРЗІ Київ
Півень Богдана НКРЗІ Київ
Черниш Олег Національна Рада з питань телебачення та телерадіомовлення Київ
Ошеров Леонід Українська асоціація операторів зв'язку "Телас" Київ
Нікітенко Віталій Українська асоціація операторів зв'язку "Телас" Київ
Попова Тетяна Телекомунікаційна Палата України Київ
Новак  Анна Телекомунікаційна Палата України Київ
Пригорницька Марина Телекомунікаційна Палата України Київ
Гарбуз Вадим Телекомунікаційна Палата України Київ
Куліш Віктор Асоціація "Укртелемережа" Київ
Лабунський  Юрій Всеукраїнська Асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж Київ
Полхович  Галина  Всеукраїнська Асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж Київ
Клітна  Наталія Асоціація правовласників та постачальників контенту Київ
Федієнко Олександр Інтернет Асоціація Украіни Київ
Гулько Вадим Український Державний Центр Радіочастот Київ
Трощенко Вікторія Український Державний Центр Радіочастот Київ
Глущенко Олександр Національна Рада з питань телебачення та телерадіомовлення Київ
Демедюк Сергій Департамент Кіберполіції Київ
Марцинкевич В'ячеслав Департамент Кіберполіції Київ
Черняк Ігор СБУ Київ
Абрамова Ольга LATVIAN ASSOCIATION OF ELECTRONIC COMMUNICATION Рига
Осадчук Андрій Київрада Київ
Баранов Олександр Експерт Київ
Котляров Юрій АО JUSCUTUM Київ
Карасьвоа  Катерина JUSCUTUM Київ
Циба Сергій JUSCUTUM Київ
Химич Роман Mediasat Київ
Ардашова Вікторія Mediasat Запоріжжя
Юрасов Станіслав Ліга Нет Київ
Ступак Гліб Донецький національний технічний університет, кафедра автоматики і телекомунікацій Покровськ
Фроленков Анатолій Expert & Consulting Київ
Рублевська  Влада Expert & Consulting Київ
Коломієць  Юлія ELSA Одеса
Дюрінгер Антон USERSIDE Запоріжжя
Василенко Євген USERSIDE Запоріжжя
Гук Олексій Київ
Одров Сергій МУК Київ
Паливода Олександр МУК Київ
Олексюк Юрій МУК Київ
Савосто Олег МУК Київ
Кострецький Андрій МУК Київ
Мальчук Юрій МУК Київ
Ленков Вадим НРЕ Київ
Григор'єв Олексій Extreme Networks
Петров Станіслав Aruba by HPE Київ
Гринюк  Олександр IBM Ukraine  Київ
Крошкіна  Аліна IBM Ukraine  Київ
Воблая Ірина Juniper Networks
Сербін Олександр ТОВ "Хуавей Україна" Київ
Дрозд  Ігор ZyXEL Київ
Бугайчук Олександр Edimax Київ
Юстус Максим Netwell-Ukraine Київ
Мойсак Микола Netwell-Ukraine Київ
Аношко Максим Netwell-Ukraine Київ
Фомкин Денис Netwell-Ukraine Київ
Барановський Олександр Secure Service Київ
Скуратовський Михайло Secure Service Київ
Прокоп'єв Дмитро Secure Service Київ
Ознобихіна  Марія Secure Service Київ
Wolf  Yuan Maipu
Городилов Олексій Allot Communications
Рабкін Олександр Infinidat
Шульга Євген Allot Communications
Корж Аліна ТОВ Деволз Київ
Городиський Олександр ОМНІЛІНК УА Київ
Заіка Юрій ОМНІЛІНК УА Київ
Комендант Володимир ОМНІЛІНК УА Київ
Головко Віктор ОМНІЛІНК УА Київ
Септер Станіслав ОМНІЛІНК УА Київ
Губенко Дмитро Діпнет Україна Дніпро
Куликов Олексій Діпнет Україна Одеса
Костюков Олексій Діпнет Україна Київ
Шевчук Євген Діпнет Україна Київ
Куліш Олександр DEPS Київ
Кривобок Руслан DEPS Київ
Радченко Андрій DEPS Київ
Дудко Андрій ROMSAT Київ
Дубінкін Владимир NG Optics Київ
Гапєєв Андрій NetGroup Івано-Франківськ
Білокур Андрій Нетгруп-Сервіс Івано-Франківськ
Пінтійський  Віктор LanTec Одеса
Гапоненко Борис LanTec Одеса
Іванов  Іван ITbiz Solutions Київ
Даниленко  Євген  ITbiz Solutions Київ
Моісеєв Дмитро  ITbiz Solutions Київ
Зуєв Іван ITbiz Solutions Київ
Козак Микола ТОВ "Технології мереж" Київ
Паладов Дмитро ТОВ "Технології мереж" Київ
Тисовський Руслан ТОВ "Технології мереж" Київ
Лєбєдєв  Сергій ТОВ "Технології мереж" Київ
Демченко Костянтин Группа компаний "IPCOM" Київ
Комишан Михайло Группа компаний "IPCOM" Київ
Кущ Олег Novitrade Київ
Опанасюк Вікторія Telecom Ukraine Київ
Андреєва  Анна Telecom Ukraine Київ
Гончарова Оксана Telecom Ukraine Київ
Маленко Марія Telecom Ukraine Київ