ПРІЗВИЩЕ ІМ'Я НАЗВА ФІРМИ / ОРГАНІЗАЦІЇ МІСТО
1 Довженко Євген Компанія "Експрес" Запоріжжя
2 Дністрянський  Анатолій ТОВ "Газік Груп" Львів
3 Савчук Олександр ТОВ "Атраком" Київ
4 Сидоренко Вадим Тріолан Київ
5 Бондаренко Владислав Тріолан Київ
6 Кравчук Максим Тріолан Київ
7 Остапенко Світлана Тріолан Київ
8 Меркулов Денис Тріолан Київ
9 Смичок  Олег ТОВ "Санлайн.нет.юа" Київ
10 Забожанов Сергій ТОВ  Діфок Одеса
11 Білоус Євген Глобальні технології України Хмельницький
12 Кухарук Віталій ТОВ "Інтер-Телеком" Київ
13 Козяр Олександр ТОВ "Інтер-Телеком" Київ
14 Бабенко Артем ТОВ "І-ЛАН" Ірпінь
15 Мозолюк Володимир ТОВ "І-ЛАН" Ірпінь
16 Котовський Іван ТОВ"Медіана" Мелітополь
17 Демченко Володимир ТОВ "ФАЙБЕРЛІНК" Гадяч
18 Гришанов Максим ПРАТ "ДОРІС" Маріуполь
19 Кубанський Сергій Андернет Київ
20 Майстренко Олександр DATANET ISP Київ
21 Цирін  Андрій DATANET ISP Київ
22 Гаврилов Андрій DATANET ISP Київ
23 Леваненко Олексій Поінт Інтернет Бердянськ
24 Григор'єв Олександр НПООО "Солвер" Полтава
25 Яцола Ярослав ТОВ СМП ТЕВІАНТ Ужгород
26 Хлюпін Ігор ТОВ Інтрафік Київ
27 Арутюнян  Олександр ТОВ "Павутина. НЕТ" Київ
28 Бєдний Олександр DOMTelenet Волноваха
29 Пономаренко  Андрій Satok Біла Церква
30 Пономаренко  Андрій Satok Біла Церква
31 Бугай Олександр Satok Біла Церква
32 Білецький Дмитро ТОВ "Мережа Ланет" Київ
33 Андрущенко Микола Мережа Ланет / Ланет.TV Київ
35 Степанова Анна ТОВ "ОЛЛІ ТРАНС" Київ
36 Баранніков В'ячеслав Віарнет Харків
37 Червинчук Василь Претчер Нет Кривий Ріг
38 Кирилов Олександр ТОВ ЖМІЦ-Телемережа Житомир
39 Кирилова Юлія ТОВ ЖМІЦ-Телемережа Житомир
40 Китнюх Карина ІСП СДС-ГРУП Слов'янськ
41 Доброногова Діна ІМК Київ
42 Єлісєєв Олег Тенет Одеса
43 Коршак Олександр Тенет Одеса
44 Воронова  Юлія Тенет Одеса
45 Данік В'ячеслав PITLINE Харків
46 Данік Катерина PITLINE Харків
47 Анфілов Максим PITLINE Харків
48 Луб Павло ТОВ "ЛІМАНЕТ" смт.Лиманське
49 Шевчук Андрій ТОВ Даталайн Київ
50 Колотилов Євген Інтраком Телеком Україна Київ
51 Танцюра Микола Інтраком Телеком Україна Київ
52 Хаджиміті Григорій ПП Хаджиміті Г.К. Рені
53 Усачов Олександр ТОВ "ФРІНЕТ" Київ
54 Рубан Валерій ТОВ "Науково-промислова компанія "Хоум-Нет" Вінниця
55 Шпак Володимир ТОВ "Науково-промислова компанія "Хоум-Нет" Київ
56 Дігтяренко Олександр Ipnet Київ
57 Козіна Юлія Ipnet Київ
58 Курочко Назар ТОВ "Гігатранс" Київ
59 Курочко Максим ТОВ "Гігатранс" Київ
60 Іщук  Дмитро ТОВ "Гігатранс" Київ
61 Журавльов Ігор ТОВ "Гігатранс" Київ
62 Борисов Борис Об'єднані мережі України Київ
63 Наконечний Сергій Об'єднані мережі України Київ
64 Волинець Ігор ТОВ "Інкомпалст сервіс" Луцьк
65 Ярош Максим ІТЛ Харків
66 Касаткін Олександр ІТЛ Харків
67 Харлампов Володимир УТГ Калинівка
68 Заєнчковський Олексій УТГ Калинівка
69 Патлатюк Дмитро ТОВ "ОМЕГА ТЕЛЕКОМ" Київ
70 Гома Вікторія ТОВ "ОМЕГА ТЕЛЕКОМ" Київ
71 Гуменюк Вікторія IT Systems Київ
72 Яцишіна Марина IT Systems Київ
73 Гура Олег IT Systems Київ
74 Каліберда Сергій ЄВРОТРАНСТЕЛКОМ Київ
75 Гук Сергій ЄВРОТРАНСТЕЛКОМ Київ
76 Кулічков Дмитро ЄВРОТРАНСТЕЛКОМ Київ
77 Врублеський Олександр ТОВ СП Інфоком Київ
78 Сторчака Володимир ТОВ СП Інфоком Київ
79 Євич  Ольга  Воля Київ
80 Шевчук Максим ПрАТ "Фарлеп-Iнвест" Київ
81 Половинка Михайло ПрАТ "Фарлеп-Iнвест" Київ
82 Савич Вікторія ПрАТ "Фарлеп-Iнвест" Київ
83 Кохан Поліна ПрАТ "Фарлеп-Iнвест" Київ
84 Одинець Сергій ПрАТ "Датагруп" Київ
85 Томасевич Наталія ПрАТ "Датагруп" Київ
86 Меліхова  Тетяна ПрАТ "Датагруп" Київ
87 Веренич Дмитро ПрАТ "Датагруп" Київ
88 Домбровський Юрій ПрАТ "Датагруп" Київ
89 Гудзевата Наталія ПрАТ "Датагруп" Київ
90 Боровик Юлія ПрАТ "Датагруп" Київ
91 Палагін Володимир ПрАТ "Датагруп" Харків
92 Розумна Маріанна   ПрАТ "Датагруп" Київ
93 Балашева Марина ПрАТ "Датагруп" Київ
94 Верещак Олександр ПрАТ "Датагруп" Київ
95 Шевцова Наталія ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ" Київ
96 Новіков Дмитро ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ" Київ
97 Каленський Андрій ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ" Київ
98 Музиченко Олена ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ" Київ
99 Каток Віктор ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ" Київ
100 П'ятников Анатолій ТЕЛЕМЕРЕЖА Київ
101 Лисенко Роман ЄВРОТЕЛ-ПЛЮС Київ
103 Колеснікова Людмила  WNET Київ
104 Гуркевич Ірина WNET Київ
105 Лукашевич  Андрій ФІОРДНЕТ Київ
106 Шиков Олександр Dtel-IX Київ
107 Хіврич Галина  DATAIX Київ
108 Луценко Олена RETN Київ
109 Іллєнко  Марина RETN Київ
110 Корнієнко Дмитро RETN Київ
111 Волков Павло RETN Київ
112 Литвин Ірина Філанко Україна Київ
113 Бабич Ірина ТОВ "НЕТАССИСТ" Київ
114 Семеняка Олексій RIPE Амстердам
115 Довгий Анатолій Vodafone Ukraine Київ
116 Смолянюк Світлана Vodafone Ukraine Київ
117 Барбарчук Євген ТОВ "Лайфселл" Київ
118 Чудовська  Наталія ТОВ "Лайфселл" Київ
119 Сергута Ігнат ТОВ "Лайфселл" Київ
120 Разумова Юлія ТОВ "Лайфселл" Київ
121 Буряк Олександр ТОВ "ІНТЕРТЕЛЕКОМ" Одеса
122 Ступаков Олександр ТОВ "ІНТЕРТЕЛЕКОМ" Одеса
123 Богачинська Катерина ТОВ "ІНТЕРТЕЛЕКОМ" Одеса
124 Денисенко Олександр ПрАТ "Київстар" Київ
125 Булавін Андрій ПрАТ "Київстар" Київ
126 Логінова Ольга ПрАТ "Київстар" Київ
127 Когут Олександр ПрАТ "Київстар" Київ
128 Єрещенко Ігор ПрАТ "Київстар" Київ
129 Лимар Сергій ТОВ "Платформа ТВ" Київ
130 Олійник Денис youtv Київ
131 Смілянець Максим youtv Київ
132 Резунов Олександр Трініті Телеком Маріуполь
133 Іванець Сергій Трініті Телеком Маріуполь
134 Пилипчук Микола ТОВ Діджитал Скрінз Київ
135 Самчук Павло ТОВ Діджитал Скрінз Київ
136 Новицький Костянтин ТОВ Діджитал Скрінз Київ
137 Нагорний  Олег ТОВ Діджитал Скрінз Київ
138 Юзефович Віта ТОВ Діджитал Скрінз Київ
139 Петров Віталій Диван TV Київ
140 Мальчевський Андрій 1+1 медіа Київ
141 Примаков Іван 1+1 медіа Київ
142 Харченко Олександра 1+1 медіа Київ
143 Завальнюк Олена 1+1 медіа Київ
144 Адаменко Євген 1+1 медіа Київ
145 Рожновська Дар'я 1+1 медіа Київ
146 Довгань  Олександр 1+1 медіа Київ
147 Прищепа Андрій 1+1 медіа Київ
148 Васянович Денис Торсат Київ
149 Бондаренко Олег Торсат Київ
150 Гречанінов Федір Старлайт Діджитал Київ
151 Фаєнгольд Микола Старлайт Діджитал Київ
152 Сотникова Альона Старлайт Діджитал Київ
153 Шупіков  Антон Старлайт Діджитал Київ
154 Бакун Яна Старлайт Діджитал Київ
155 Білоскурський Орест Старлайт Діджитал Київ
156 Соломаха Андрій HDFASHION Київ
157 Снігур  Сергій ТОВ “МУЗИЧНИЙ ТЕЛЕКАНАЛ РУ М’ЮЗІК” Київ
158 Шубина Наталя ТОВ "Музичний канал "О-ТВ" Київ
159 Чудочкін Юрій ТОВ "Музичний канал "О-ТВ" Київ
160 Медвєдь Андрій  Телеканал ТРОФЕЙ Київ
161 Севастьянов Ігор ТОВ Яскраве ТВ Київ
162 Бутченко Андрій Телетранс Київ
163 Петровський Олександр Телетранс Київ
164 Браган Сергій ТОВ Просат Київ
165 Кокоровець Людмила  Телекомпанія  "АРС" Одеса
166 Рабочий Олег Телекомпанія  "АРС" Одеса
167 Датій Вiктор Телекомпанія  "АРС" Одеса
168 Гуменюк  Олена Телекомпанія  "АРС" Одеса
169 Кочерженко Володимир  Телекомпанія "Регіон" Одеса
170 Борвенок Руслан Телекомпанія "Регіон" Одеса
171 Ткачук Інна ТОВ ТРК "Вектор" Лозова
172 Каменська  Наталія ТОВ "Радіо Інформаційні Технології" Харків
173 Бойко Сергій BigData UA Одеса
174 Нечитайло Євген Omega Security Services Київ
175 Юшин Олександр Т-Сервіс Плюс Київ
176 Бурдук  Денис UCloud Київ
177 Кравченко  Вікторія UCloud Київ
178 Бєлов Данило UCloud Київ
179 Цискарідзе Давід Центр Еконономічного Розвитку і Міжнародного Бізнесу Тбілісі
180 Данченко Олексадр Комітет ВРУ з питань інформатизації та зв'язку Київ
181 Старинець Олександр Комітет ВРУ з питань інформатизації та зв'язку Київ
182 Столярська  Катерина Комітет ВРУ з питань інформатизації та зв'язку Київ
183 Шверк Григорій Верховна Рада України Київ
184 Животовський  Олександр НКРЗІ Київ
185 Гресько  Володимир НКРЗІ Київ
186 Хохотва  Іван НКРЗІ Київ
187 Сокирко Микола НКРЗІ Київ
188 Барабін Андрій НКРЗІ Київ
189 Півень Богдана НКРЗІ Київ
190 Черниш Олег Національна Рада з питань телебачення та телерадіомовлення Київ
192 Ошеров Леонід Українська асоціація операторів зв'язку "Телас" Київ
193 Нікітенко Віталій Українська асоціація операторів зв'язку "Телас" Київ
194 Попова Тетяна Телекомунікаційна Палата України Київ
195 Новак  Анна Телекомунікаційна Палата України Київ
196 Пригорницька Марина Телекомунікаційна Палата України Київ
197 Гарбуз Вадим Телекомунікаційна Палата України Київ
198 Куліш Віктор Асоціація "Укртелемережа" Київ
199 Лабунський  Юрій Всеукраїнська Асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж Київ
200 Полхович  Галина  Всеукраїнська Асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж Київ
201 Клітна  Наталія Асоціація правовласників та постачальників контенту Київ
202 Федієнко Олександр Інтернет Асоціація Украіни Київ
203 Гулько Вадим Український Державний Центр Радіочастот Київ
204 Трощенко Вікторія Український Державний Центр Радіочастот Київ
205 Глущенко Олександр Національна Рада з питань телебачення та телерадіомовлення Київ
206 Демедюк Сергій Департамент Кіберполіції Київ
207 Марцинкевич В'ячеслав Департамент Кіберполіції Київ
208 Черняк Ігор СБУ Київ
209 Абрамова Ольга LATVIAN ASSOCIATION OF ELECTRONIC COMMUNICATION Рига
210 Осадчук Андрій Київрада Київ
211 Баранов Олександр Експерт Київ
212 Котляров Юрій АО JUSCUTUM Київ
213 Карасьвоа  Катерина JUSCUTUM Київ
214 Циба Сергій JUSCUTUM Київ
215 Химич Роман Mediasat Київ
216 Ардашова Вікторія Mediasat Запоріжжя
217 Юрасов Станіслав Ліга Нет Київ
218 Ступак Гліб Донецький національний технічний університет, кафедра автоматики і телекомунікацій Покровськ
219 Фроленков Анатолій Expert & Consulting Київ
220 Рублевська  Влада Expert & Consulting Київ
221 Коломієць  Юлія ELSA Одеса
222 Дюрінгер Антон USERSIDE Запоріжжя
223 Василенко Євген USERSIDE Запоріжжя
225 Гук Олексій Київ
226 Одров Сергій МУК Київ
227 Паливода Олександр МУК Київ
228 Олексюк Юрій МУК Київ
229 Савосто Олег МУК Київ
230 Кострецький Андрій МУК Київ
231 Мальчук Юрій МУК Київ
232 Ленков Вадим НРЕ Київ
233 Григор'єв Олексій Extreme Networks
234 Петров Станіслав Aruba by HPE Київ
235 Гринюк  Олександр IBM Ukraine  Київ
236 Крошкіна  Аліна IBM Ukraine  Київ
237 Воблая Ірина Juniper Networks
238 Сербін Олександр ТОВ "Хуавей Україна" Київ
239 Дрозд  Ігор ZyXEL Київ
240 Бугайчук Олександр Edimax Київ
241 Юстус Максим Netwell-Ukraine Київ
242 Мойсак Микола Netwell-Ukraine Київ
243 Аношко Максим Netwell-Ukraine Київ
244 Фомкин Денис Netwell-Ukraine Київ
245 Барановський Олександр Secure Service Київ
246 Скуратовський Михайло Secure Service Київ
247 Прокоп'єв Дмитро Secure Service Київ
248 Ознобихіна  Марія Secure Service Київ
249 Wolf  Yuan Maipu
250 Городилов Олексій Allot Communications
251 Рабкін Олександр Infinidat
252 Шульга Євген Allot Communications
253 Корж Аліна ТОВ Деволз Київ
254 Городиський Олександр ОМНІЛІНК УА Київ
255 Заіка Юрій ОМНІЛІНК УА Київ
256 Комендант Володимир ОМНІЛІНК УА Київ
257 Головко Віктор ОМНІЛІНК УА Київ
258 Септер Станіслав ОМНІЛІНК УА Київ
259 Губенко Дмитро Діпнет Україна Дніпро
260 Куликов Олексій Діпнет Україна Одеса
261 Костюков Олексій Діпнет Україна Київ
262 Шевчук Євген Діпнет Україна Київ
263 Куліш Олександр DEPS Київ
264 Кривобок Руслан DEPS Київ
265 Радченко Андрій DEPS Київ
266 Дудко Андрій ROMSAT Київ
267 Дубінкін Владимир NG Optics Київ
268 Гапєєв Андрій NetGroup Івано-Франківськ
269 Білокур Андрій Нетгруп-Сервіс Івано-Франківськ
270 Пінтійський  Віктор LanTec Одеса
271 Гапоненко Борис LanTec Одеса
272 Іванов  Іван ITbiz Solutions Київ
273 Даниленко  Євген  ITbiz Solutions Київ
274 Моісеєв Дмитро  ITbiz Solutions Київ
275 Зуєв Іван ITbiz Solutions Київ
276 Козак Микола ТОВ "Технології мереж" Київ
277 Паладов Дмитро ТОВ "Технології мереж" Київ
278 Тисовський Руслан ТОВ "Технології мереж" Київ
279 Лєбєдєв  Сергій ТОВ "Технології мереж" Київ
280 Демченко Костянтин Группа компаний "IPCOM" Київ
281 Комишан Михайло Группа компаний "IPCOM" Київ
282 Кущ Олег Novitrade Київ
283 Опанасюк Вікторія Telecom Ukraine Київ
284 Андреєва  Анна Telecom Ukraine Київ
285 Гончарова Оксана Telecom Ukraine Київ
286 Маленко Марія Telecom Ukraine Київ
287 ТУТ МОЖЕ БУТИ ВАШЕ ПРІЗВИЩЕ ;)
Більше 100 заявок ще у стані обробки та погодження!